O společnosti KM PRODUKT- FOOD

KM PRODUKT-FOOD s.r.o. je ryze českou firmou. Naše výrobky dodáváme téměř po celé republice. Momentálně jsme dodavatelem našich výrobků také do Slovenské republiky. Cílem všech našich odborně školených pracovníků je splňování nejvyšších požadavků na zdravotní nezávadnost, čerstvost a chutnost našich výrobků.

O společnosti KM-PRODUKT s.r.o.GARANCE KVALITY

Veškeré produkty připravujeme pouze z čerstvých a kvalitních surovin od prověřených dodavatelů. Politikou naší firmy je rovněž podpora regionálních produktů a dodavatelů a ekologická odpovědnost. Systém balení a logistiky splňuje veškeré náročné požadavky na bezpečnost a kvalitu vyrobených produktů.

Naše společnost je držitelem certifikátů HACCP, FSSC 22000

Nedílnou prioritou našeho moderního výrobního provozu je dodávat na trh výrobky vyráběné dle nejnovějších trendů s maximálním důrazem na jejich bezpečnost pro spotřebitele, vysoký hygienický standard a správnou provozní praxi. Výrobní provoz je již několik let certifikován a je v něm úspěšně implementován systém HACCP.

Naše knedlíky – žádný podfuk!

Jako jedni z mála vyrábíme bramborové knedlíky pouze z brambor, mouky, vajec a soli. Nepoužíváme žádné bramborové vločky, bramborovou mouku a jiné "instantní rychlo-zlepšováky" jako většina konkurence! Stejně tak je to i našimi haluškami a chlupatými knedlíky.

V našem houskovém knedlíku najdete dokonce i housku!

Konzervanty a chemie? U nás určitě ne.

Nepodporujeme myšlenku chemické konzervace. U nás se nepřidávají žádné chemické konzervanty a jiné "nesmysly". Naše hotová jídla mají až 16ti denní trvanlivost a to díky technologickému postupu zvanému pasterizace (obdobně je tomu např. u trvanlivého mléka). Ta může sice mírně ovlivnit chuť a kvalitu potravin, ale v porovnaní s chemickými konzervanty je ovlivnění kvality minimální.
V našich produktech můžete konzervanty, stabilizátory a různá Ečka opravdu nalézt, ale jen z toho důvodu, že jsou použita ve vstupních surovinách. Zkuste se podívat v obchodě třeba na takovou šunku nevyšší jakosti, nebo v našich domácnostech na tak hojně používaný bujón. Doba je dnes prostě taková, že se s těmito moderními trendy setkáváme dnes a denně a je takřka nemožné se jim vyhnout. Proto jsme se rozhodli pro šetrnější, ač složitější proces pasterizování a žádnou další "chemii" nepřidávat.
 

Naše pekárna – záruka kvality

Z naší vlastní pekárny dostáváte zaručeně čerstvé pečivo, ať z bílé či tmavé mouky. Kukuřičné tortilly plníme vlastními náplněmi, ale i hamburgery, kuřecí či vepřové řízky pochází z naší výroby. Právě proto můžeme garantovat  kvalitu všech svých produktů.

Certifikáty a ocenění

KM PRODUKT - FOOD - rozvoz rychlého občerstvení