O společnosti KM PRODUKT- FOOD

KM PRODUKT-FOOD s.r.o. je ryze českou firmou.Naše výrobky dodáváme téměř po celé republice. Momentálně jsme dodavatelem našich výrobků také do Slovenské republiky. Cílem všech našich odborně školených pracovníků je splňování nejvyšších požadavků na zdravotní nezávadnost, čerstvost a chutnost našich výrobků.

O společnosti KM-PRODUKT s.r.o.GARANCE KVALITY

Veškeré produkty připravujeme pouze z čerstvých a kvalitních surovin od prověřených dodavatelů. Politikou naší firmy je rovněž podpora regionálních produktů a dodavatelů a ekologická odpovědnost. Systém balení a logistiky splňuje veškeré náročné požadavky na bezpečnost a kvalitu vyrobených produktů.

Naše společnost je držitelem certifikátů HACCP, FSSC 22000

Nedílnou prioritou našeho moderního výrobního provozu je dodávat na trh výrobky vyráběné dle nejnovějších trendů s maximálním důrazem na jejich bezpečnost pro spotřebitele, vysoký hygienický standard a správnou provozní praxi. Výrobní provoz je již několik let certifikován a je v něm úspěšně implementován systém HACCP.

Naše pekárna – záruka kvality

Z naší vlastní pekárny dostáváte zaručeně čerstvé pečivo, ať z bílé či tmavé mouky. Kukuřičné tortilly plníme vlastními náplněmi, ale i hamburgery, kuřecí či vepřové řízky pochází z naší výroby. Právě proto můžeme garantovat  kvalitu všech svých produktů.

Certifikáty a ocenění

KM PRODUKT - FOOD - rozvoz rychlého občerstvení